top of page

Televizní stolek

Aktualizováno: 28. 7. 2023

Rok 2020: S panem Pantyem jsme realizovali již několik zakázek a proto i komodu pod TV jsme svěřili jemu. Konzultace u nás doma byla tentokrát (i díky předchozím zkušenostem) velmi rychlá.

Materiál čel zásuvek je stejný jako v kuchyni, předsíni a koupelně, tedy polomatný lak, vrchní deska je z masivu a odpovídá dřevu na kuchyňském stole. Otvírání je dotykové. V desce je otvor pro protažení kabelů k hudebnímu systému, jedna zásuvka je mělčí, protože se za ní ukrývají elektrické zásuvky. Moc pěkný je detail levého čela, které je zkosené na 45 stupňů.


S jednáním i výsledkem jsme jako vždy maximálně spokojeni.


Rok 2018: S panem Pantyo řešíme již několikátou zakázku (a nejspíš ne poslední) a je to asi nejlepší řemeslník, kterého jsem poznala. Umí poradit po stránce designu (neudělá slepě to, oč jej zákazník požádá, ale přemýšlí o detailech i celkovém vzhledu), schůzky jsou plné informací a ne prázdného povídání, nábytek je velmi precizně zpracovaný a plně funkční. Jsem ráda, že jsme zakázky nezadali velkým společnostem, protože za podobnou cenu máme mnohem lépe vyřešený interiér.

Kuchyň jsme si nejdříve nechali navrhnout od jedné velké společnosti, abychom zjistili možnosti a ceny standardního nábytku, ale návrh byl velmi nehezký, velmi drahý a ani nedokázal úplně splnit naše požadavky. Společně panem Pantyem jsme vše překreslili (zůstalo jen rozmístění spotřebičů, které jsme stejně vymysleli sami) a díky jeho práci, zkušenostem a "oku"je teď kuchyň opravdu perfektní. Máme zvýšenou pracovní desku a přitom nízký spodní sokl, vrchní dvířka se sklápí do sebe jako harmonika, horní lišta kryje vývod digestoře, spodní skříňky jsou plnovýsuvné nebo se vysouvá celé čelo a uvnitř je schovaná další výsuvná zásuvka, otevírání je bezúchytkové. Zkrátka se podařilo vytvořit minimalistickou (a přitom velikou) kuchyň, ve které se výborně vaří a úklid je nenáročný. Velkým bonusem bylo dodání všech spotřebičů a tipy a konzultace k jejich výběru. Předsíňová stěna a koupelnová skříňka vzhledem navazují na kuchyň a opět je vše detailně zpracováno.9 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page