top of page

Pracovní stůl

Aktualizováno: 28. 7. 2023

Na pana Pantya jsme se obrátili po předchozí výborné zkušenosti při realizaci skříňky do koupelny. Pan Pantyo za námi odpoledne přijel a návrhem stolu jsme strávili celkem čtyři a půl hodiny. Neměli jsme o finální podobě stolu zcela jasnou představu, ale zejména díky jeho návrhům jsme docílili dokonalosti.

Zásuvky v levé části stolu jsou lakované a barevně a rozměrově přesněodpovídají zásuvkám ve skříňce pod televizí. Čelo je širší než vnitřní úložná část kvůli ukrytí počítače a elektrických zásuvek. Na pracovní desku byl zvolen materiál, který se používá na klasické kuchyňské linky, abychom se vyhnuli použití hran. Zároveň má deska příjemný radius, který netlačí do rukou. Do zdi je ukotvena pomocí kovových profilů a dodatečnou pevnost jí dodávají podpěrné nožky. Bezdrátová klávesnice a myš jsou uloženy na výsuvné poličce. Kabely k monitoru jsou vedeny po spodní části desky. Podle katalogu jsme vybírali nové úchytky, aby byly na všech zásuvkách stejné. Naštěstí se podařilo najít pro nás líbivý tvar se stejnou roztečí jako původní.

S prací pana Pantya jsme opět nad míru spokojeni. Oproti očekávání nám byl stůl dodán ve velmi krátkém čase, téměř jsme nestihli připravit elektrické rozvody a vymalovat. Montáž proběhla v dohodnutém čase, po práci pokoj uklidili.

Cenově se samozřejmě stůl nemůže srovnávat se stoly prodávanými v obchodních domech, ovšem kvalita a způsob jednání je u zakázkové výroby na mnohem vyšší úrovni. A co je hlavní - v obchodním době bychom nekoupili kousek, který by nám vyhovoval ve všech parametrech.

Práci pana Pantya tak opět můžeme jedině doporučit.
4 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Nábytek

Comentários


bottom of page