top of page

Kuchyňská linka, předsíň, koupelna

Aktualizováno: 28. 7. 2023

Po předchozích výborných zkušenostech jsme se s poptávkou po kuchyni, předsíni a koupelně opět obrátili na pana Pantya, jehož práce je velmi precizní a do zpracovaná do všech detailů.

Kuchyň jsme si nejdříve nechali navrhnout od jedné velké společnosti, abychom zjistili možnosti aceny standardního nábytku, ale návrh byl velmi nehezký, velmi drahý a ani nedokázal úplně splnit naše požadavky. Společně panem Pantyem jsme vše překreslili (zůstalo jen rozmístění spotřebičů, které jsme stejně vymysleli sami) a díky jeho práci,


zkušenostem a "oku" je teď kuchyň opravdu perfektní. Máme zvýšenou pracovní desku a přitom nízký spodní sokl, vrchní dvířka se sklápí do sebe jako harmonika, horní lišta kryje vývod digestoře, spodní skříňky jsou plnovýsuvné nebo se vysouvá celé čelo a uvnitř je schovaná další výsuvná zásuvka, otevírání je bezúchytkové.

Zkrátka se podařilo vytvořit minimalistickou (a přitom velikou) kuchyň, ve které se výborně vaří a úklid je nenáročný.


Velkým bonusem bylo dodání všech spotřebičů a tipy a konzultace k jejich výběru. Předsíňová stěna a koupelnová skříňka vzhledem navazují na kuchyň a opět je vše detailně zpracováno.

S realizací jsme byli maximálně spokojeni, kvalita provedení, úroveň jednání a vše další je


naprosto perfektní, takže můžeme jen doporučit.


2 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Kuchyně

Kuchyně

Comments


bottom of page